Oświadczyny na planie serialu „Szpital”!
Nigdy się nie poddawaj!
Bartek Klimek to kulturysta, który w wieku 7 lat stracił obie ręce. Nie poddał się pomimo niepełnosprawności i zaczął walczyć o swoje marzenia. Dziś spełnił jedno z nich – wystąpił w serialu „Szpital” i na planie oświadczył się swojej partnerce!

„Szpital” spełnia marzenia!

Lekarze „Szpitala” widzieli już wiele ludzkich pięknych i trudnych historii, jednak losy Bartka Klimka poruszą każdego. Jako dziecko uległ wypadkowi i stracił obie ręce. Lekarze walczyli o jego życie. Pomimo długiej rehabilitacji pokazał wielką siłę ducha i postanowił żyć pełnią życia.

"Szpital""Szpital"

Został kulturystą,założył rodzinę i spełnił jedno ze swoich wielkich marzeń – wystąpił w serialu „Szpital”, zaś po nagraniu odcinka… oświadczył się swojej ukochanej!„Znaliśmy historię Bartka, która nas głęboko poruszyła. Chcieliśmy pokazać prawdę o nim, jego siłę i hart ducha.

Oświadczyny na planie "Szpitala"!

To nie jego niepełnosprawność go określa, ale to kim się stał pomimo swoich ograniczeń.Dla nas jest to niezwykły człowiek, chcieliśmy pokazać jego historię, wierząc że być może doda otuchy czy wiary tym, którzy tego potrzebują” – zdradza reżyserka serialu „Szpital”, Natalia Wabersich.

"Szpital""Szpital"

Komentarze (0)