Aktualności

Wodzianka i jej dziecko w „Szpitalu”!
Bo woda jest dobra na wszystko!!!  Wideo: Mariusz Kordas/ Jarek Łukawski | TVN
Dominika Zasiewska, słynna Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego, i jej roczny synek Gucio trafili do szpitala! Na szczęście, ich wizyta na krakowskim SOR związana była wyłącznie z akcją na planie serialu TVN „Szpital”. Słynna Wodzianka chciała w ten sposób przestrzec młode matki przed groźnymi konsekwencjami nieszczepienia dzieci. Jak odnalazła się w roli aktorki? Odpowiedź już 18 listopada o godz. 18.00 na antenie TVN!

Na planie „Szpitala” Dominika Zasiewska wcieliła się w rolę celebrytki, która z trudem łączy karierę z wychowaniem małego dziecka. Zmuszana przez menadżerkę do podejmowania coraz to nowych wyzwań zawodowych, zaniedbała szczepienia swojego rocznego synka Gucia. Mały chłopiec w ciężkim stanie trafia na krakowski SOR. Okazuje się, że cierpi na bardzo poważną chorobę zakaźną, przeciwko której nie został zaszczepiony!

SzpitalSzpital
Foto: FOTO TVN/ Michał Lichtański, Agencja EAST NEWS\

- To był trudny dla mnie temat, bo sama jestem matką i mocno przeżywam wszystkie problemy związane z dziećmi. Poprzez udział w serialu „Szpital” chciałam jednak uświadomić wszystkim kobietom, które są matkami, jak niebezpieczny może być brak szczepień – tłumaczy Dominika Zasiewska.

Dominika "Wodzianka" : Co robię w "Szpitalu"?!
Dominika "Wodzianka" : Co robię w "Szpitalu"?!
Wideo: Mariusz Kordas/ Jarek Łukawski | TVN

Twórcy serialu nie ukrywają, że inspiracją do poruszenia tematu, był bunt przeciwko obowiązkowym szczepieniom dzieci, o którym sporo pisały media.

 

SzpitalSzpital
Foto: FOTO TVN/ Michał Lichtański, Agencja EAST NEWS

Zanim podejmie się decyzję o rezygnacji ze szczepień, warto zadać sobie pytanie, jakie mogą być tego konsekwencje? Czy jeśli nasze dziecko zachoruje na poważną chorobę zakaźną to lekarze będą mogli mu pomóc? Epidemiolodzy alarmują, że tzw. bunt przeciwko szczepieniom spowodował powrót chorób, nad którymi medycyna już panowała - tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu „Szpital”.

SzpitalSzpital
Foto: FOTO TVN/ Michał Lichtański, Agencja EAST NEWS

Czy małego Gucia uda się uratować? Czy jego matka zrozumie swój błąd? Odpowiedź już 18 listopada, w specjalnym odcinku serialu „Szpital”
o godz. 18.00 na antenie TVN!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Tomasz Niecik ratuje przyjaciela z nałogu!
Następny artykuł:

Tomasz Niecik ratuje przyjaciela z nałogu!

tvnpix