Aktualności

"Szpital" Tu liczy się każda sekunda i każde ludzkie życie!
Szpital 
Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i często trudne przypadki wymagające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. Zespół lekarzy z ordynatorem Piotrem Wójtowiczem na czele robi wszystko, żeby pomóc poszkodowanym. W „Szpitalu” pacjenci mierzą się nie tylko z chorobami, ale również z trudnymi sytuacjami życiowymi. Jakie historie zaskoczą widzów w nowym sezonie?

Personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, kiedy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Podczas dyskoteki jeden z klasowych chuliganów rozpylił gaz paraliżujący. Część dzieci ma jedynie podrażnione oczy, ale u niektórych występują też poważniejsze objawy. Czy szybka i profesjonalna reakcja lekarzy pozwoli zapobiec tragedii?

Tylko nic mu nie mów!
Tylko nic mu nie mów!

Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z poruszającą historią ciężarnej samotnej matki. Kobieta została pobita przez 16-letniego syna, który najprawdopodobniej wymaga pomocy psychologicznej. Sprawa komplikuje się, kiedy nastolatek brutalnie atakuje ją na oddziale…

Nie da się uciec od miłości! Ona i tak cię dopadnie!
Nie da się uciec od miłości! Ona i tak cię dopadnie!

SOR to także miejsce, w którym dochodzi do zaskakujących wydarzeń. Jednym z nich może być historia mężczyzny, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy. Jak do tego doszło? Odpowiedź już wiosną w jednym z odcinków „Szpitala”!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

No No Ciekawy Wątek Z Tym Pierścionkiem Połknie Pierścionek Zaręczynowy Trudne Wyzwanie Będzie Dla Lekarzy Żeby Go Wyciągnąć Czekam Na Ten Odcinek I Pozdrawiam.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   "Szpital" Tu liczy się każda minuta!
   Następny artykuł:

   "Szpital" Tu liczy się każda minuta!

   tvnpix