Aktualności

"Szpital" Nowy sezon. Nowe nieprzewidywalne przypadki!
Dr Wojciech w akcji!  Wideo: Mariusz Kordas/ Jarek Łukawski
Na krakowskim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym wszystko jest nieprzewidywalne. Tu żaden przypadek medyczny i historia nigdy nie są takie same. Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza codziennie spotyka się nie tylko z wymagającymi zdarzeniami, ale również z ludzkimi tragediami. Dziesiątki chorych, rannych i potrzebujących pomocy trafią na SOR także w nowym sezonie. Przemoc w rodzinie, rozwody, alkohol to tylko kilka przypadków, z którymi zmierzą się doświadczeni lekarze.
”Szpital””Szpital”

Wiosną pod opiekę dr. Michała Morawskiego trafi 9-letni chłopiec, który lunatykuje. Podczas nocnego spaceru mały pacjent zrobi sobie poważną krzywdę. Okazuje się, że powodem jego problemów są rodzice i ciężka sytuacja w domu. Z kolei dr Robert Sowa będzie zajmował się 28-latkiem wycieńczonym wielodniowym imprezowaniem. Za tym pozornie nieodpowiedzialnym podejściem do życia kryje się jednak osobista tragedia mężczyzny…

"To ja ją znalazłam!
"To ja ją znalazłam!

Z niezwykle ciężkim przypadkiem będzie musiała zmierzyć się dr Anna Nowicka. Podczas jej dyżuru na SOR trafi mały chłopiec z niedotlenieniem. Szybko wyjdzie na jaw, że 6-latek został przywieziony do Polski z Ukrainy w walizce. Jego matka podjęła ryzykowną decyzję o ucieczce, chcąc chronić życie swojego dziecka przed agresywnym ojcem. Niespodziewanie mężczyzna zjawi się w szpitalu, atakując żonę oraz personel medyczny. Czy lekarzom z krakowskiego „Szpitala” uda się pomóc kobiecie i jej dziecku?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nowy sezon "Szpitala"
Następny artykuł:

Nowy sezon "Szpitala"

tvnpix