Aktualności

„Szpital” ma 200 odcinków i 3 miliony widzów!
Szpital 
Wzruszające ludzkie historie liczone w setkach, kilku zasługujących na uznanie lekarzy, tysiące statystów i emocje, jakich nie da się policzyć. „Szpital” gości na antenie TVN od ponad roku i gromadzi przed telewizorami 3 miliony wiernych widzów. A już niebawem personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego będzie miał kolejną okazję do świętowania, bowiem we wtorek, 22 kwietnia zostanie wyemitowany 200 odcinek serialu!

Historie bohaterów „Szpitala” zestawione z emocjonującymi i pełnymi poświęceń zmaganiami lekarzy o ich zdrowie i życie, cieszą się dużą popularnością wśród widowni TVN. Serial ogląda średnio 3 mln widzów! Zgodnie z deklaracją twórców, kolejne wątki medyczne i historie ludzkie prezentowane w „Szpitalu” z pewnością będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem.

SzpitalSzpital

Najlepszym tego dowodem jest choćby jubileuszowy odcinek serialu. Widzowie poznają w nim historię 14-letniej Weroniki Motławskiej - dziewczyny, która została brutalnie pobita i zgwałcona podczas imprezy przez partnera swojej matki… Okazuje się, że mężczyzna podał jej pigułkę gwałtu, wyprowadził z domu, zgwałcił i porzucił… Nastolatkę na SOR przywozi karetka.

SzpitalSzpital

Dziewczyna jest jeszcze pod wpływem środków odurzających i nie pamięta co się wydarzyło. Nie chce się również poddać badaniom. Wkrótce do szpitala przyjeżdża policja, a także jej matka ze swoim partnerem… Mężczyzna jest przekonany, że Weronika go nie rozpozna i dzięki temu czuje się bezkarnie! Lekarze robią wszystko, żeby pomóc dziewczynie i zneutralizować jej ból po tym, jak już całkowicie odzyska świadomość.

SzpitalSzpital

Przypadkiem Weroniki zajmuje się osobiście ordynator Piotr Wójtowicz. Czy zdoła pomóc nastolatce pozbierać się po tej tragedii? Czy Weronika przypomni sobie twarz swojego kata i tym samym zdemaskuje partnera matki? Dowiemy się już we wtorek, 22 kwietnia w 200 odcinku „Szpitala”!

Zapraszamy do oglądania serialu, od poniedziałku do piątku na antenie TVN o godz. 18.00.

 

Nowe odcinki "Szpitala" już od 10 lutego!
Następny artykuł:

Nowe odcinki "Szpitala" już od 10 lutego!

tvnpix