Aktualności

Nowy sezon "Szpitala"
Zapraszamy na nowe odcinki! 
Jeden z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych w Polsce, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. „Szpital” to jednak nie tylko świat skomplikowanych przypadków medycznych. To przede wszystkim człowiek i jego historia.

 

SzpitalSzpital

Sześciu doświadczonych lekarzy, dla których pomaganie innym to życiowa misja. W zespole ordynatora Piotra Wójtowicza wiedza i profesjonalizm idą w parze z zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego z pacjentów. Szpitalna codzienność to trudna walka o zdrowie i życie tych, którzy trafiają na SOR. W nowym sezonie w gronie pacjentów potrzebujących szybkiej pomocy znajdzie się między innymi kilkuletni chłopiec. Jego stan będzie bardzo ciężki, a diagnoza lekarska nie pozostawia żadnych wątpliwości – to krztusiec. Trudną sytuację pogorszy fakt, że dziecko nie było szczepione, ponieważ tak zdecydowali rodzice…

 

I tak Wam ucieknę!!!:)
I tak Wam ucieknę!!!:)

Jednym z bohaterów premierowych odcinków będzie także 37-letni mężczyzna uzależniony od gier komputerowych. Ten nałóg zniszczył pacjentowi nie tylko zdrowie, ale również życie rodzinne. Czy lekarze przekonają mężczyznę do rozpoczęcia terapii i walki o odzyskanie bliskich?Z trudnym przypadkiem zmierzy się także dr Robert.

 

SzpitalSzpital

Pod jego opiekę trafi 13-latek, który wypadł z łódki. Dziwne zachowanie i dolegliwości chłopca wzbudzą podejrzenia u lekarza. Szybko okaże się, że pacjent jest uzależniony od amfetaminy, która „pomaga” mu w nauce. Nastolatek nieradzi sobie z presją rodziny, która ma w stosunku do niego ogromne oczekiwania. Niestety jego rodzicom będzie bardziej zależeć na zachowaniu sprawy w tajemnicy, niż na pomocy własnemu synowi. Jaką decyzję podejmie lekarz?

 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 18:00, OD 4 WRZEŚNIA

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
To już dzisiaj 600 odcinek serialu "Szpital"!
Następny artykuł:

To już dzisiaj 600 odcinek serialu "Szpital"!

tvnpix